FOTOINZERTVOLBA LYŽÍFÓRUMANTICARVINGFOTO-VIDEO
www.carv.cz
 
 
  
E-SHOP Osobní odběr SKIcentrum BRNOKurz FUNCARVINGURYCHLOKURZY carvinguTESTcentrum LUSTI

Odtah do 3t

Slovanská kultura.cz

Slovanství.cz

Čtení >>    Přidat zprávu do stejných rubrik >>
Ostatní
skupina:   středisko:  
komu:       20.11.2003 
předmět: zdravim 12:19:26 
zpráva: Prohledavam ceskej ski net a nasel sem tyhle super stranky. Lyzuju od malicka, posledni lyze byly 200cmRosssignol obracky a loni jsem si pujcil od kamose 160 carvingy - nevim jakej radius a proste sem usoudil zeto chci taky. Takze sem hledal, cet, vybiral a koupil pred par dny Heady iC180 v dylce 170cm (radius 13,3).Merim 190cm, vazim 87kg. Uz se nemuzu dockat snehu a hlavne zase breznovy lyzovacky v St.Fracois. Zatim seprocitam vsim moznym a kocham videama - mate jeste jine nez jsou tady na strankach? Uzasny mi prisly ty lyzehlavne v tom jak zrychlujou - na prudsim svahu mi to teda delalo spis problem, ale to jsem jeste moc nevedel ozatezovani vnitrni lyze a zazite odlehcovani vnitrni tomu asi nepomohlo - cusss
Autor: Petr Odpovědět ve fóru >>
skupina:   středisko:  
komu:      Petr 26.11.2003 
předmět: Re: zdravim 20:23:52 
zpráva: Cau. Mrkni se na www.ski-max.cz. Kluci natocili skvelou motivacni kazetu. Pres ne jsem se dostal predloni nakurz, kde me ucil fun samotny Walter Kuchler. Byl to skvely zazitek.
Autor: Tomas Nevrela Odpovědět ve fóru >>
skupina:   středisko:  
komu:      Tomas Nevrela 27.11.2003 
předmět: Re: Re: zdravim - video 07:17:29 
zpráva: Hm kazeta, bohuzel nemam video. Kdyby tak meli DVD nebo DiVX. No neco malo sem videl, tak hura do toho - kdyuz ale zacne snezit???
Autor: Odpovědět ve fóru >>
skupina:   středisko:  
komu:      Petr 20.11.2003 
předmět: Re: zdravim 21:14:51 
zpráva: Jiné, bohužel, nejsou, budou letos. Vyšla ale VHS kazeta "Carving s úsměvem", kde se dá něco vidětkvalitněji. Kontakt je v rubrice Lieratura, video,DVD - Skimax-kniha. Další videa online sou v rubrice WEBy,pod titulkem fotky, myslím, že hlavně na home.arcor.de/siafakas/carving/carving.htm. Pokud na černé sjezdovcenezatížíš radikálně vitřní, jedeš moc velký poloměr a získáš moc velkou rychlost. Kromě toho se ti možnánevejde oblouk na svah.
Autor: krajíc Odpovědět ve fóru >>
     Přidat  k oblíbeným položkám        Poslat  emailem odkaz na tuto stránku